Rejestracja


Udział w VII Konferencji Psychoanaliza-Psychoterapia, pt. Ciało i język zarówno w formie czynnej (prelegenci), jak i biernej (słuchacze) wymaga uprzedniej rejestracji oraz wniesienia opłaty konferencyjnej do dnia 15 marca 2016 r. Nie dotyczy to studentów ani pracowników Uniwersytetu Jagiellońskiego, którzy uczestniczą w konferencji bezpłatnie.

 

Obowiązują opłaty następującej wysokości (w zależności od terminu wpłaty):

- Członkowie Koła Krakowskiego i Warszawskiego NLS, Polskiej Federacji Psychoterapii oraz pracownicy Szpitala Specjalistycznego im.J. Babińskiego i Centrum Studiów Humanistycznych UJ, prelegenci -170 zł,

- Studenci - 60 zł

- Pozostali - 220 zł


 

W ramach opłaty zapewniamy materiały konferencyjne, zaświadczenie potwierdzające udział w konferencji oraz poczęstunek w czasie tzw. przerwy kawowej.

 

Pracownicy oraz studenci UJ (na podstawie ważnej legitymacji studenckiej) mogą otrzymać materiały konferencyjne, wstęp na wystawę "Cholernie spadam!" w Cricotece (18.03.) oraz zaświadczenie potwierdzające udział w konferencji. Osoby takie prosimy o kontakt z panią Dorotą Henzel, na adres: henzel.dorota@gmail.com, a następnie o wniesienie opłaty w wysokości 30 zł na konto Krakowskiego Koła Psychoanalizy NLS (nr konta i informacje jak poniżej).Rejestracja i wnoszenie opłat drogą elektroniczną trwa do 15. marca 2016 r. i odbywa się na dwa sposoby:

1. Przy wpłacie przelewem na konto Krakowskiego Koła Psychoanalizy NLS:
14 1240 1431 1111 0000 1046 5486
Adres: ul. Biskupia 10/11, 31-144 Kraków
Z dopiskiem: "Konferencja Ciało i język"


Prosimy o wcześniejsze przesłanie emaila na adres: kolokrakowskie@poczta.onet.pl wraz z wyprzedzającą informacją o planowanej wpłacie.


2. W systemie DOTPAY, z pomocą prostego formularza, ułatwiającego realizację przelewu elektronicznego. Zachęcamy do korzystania z tej opcji: wpłacający i odbiorca otrzymują natychmiastowe potwierdzenie transakcji.

 Tak Nie
 

 


W razie wątpliwości dotyczących płatności prosimy o kontakt z panią Anną Skriwan na adres: ankaskr@op.pl

Po 15 marca rejestracja i opłaty będą odbywać się w dniu konferencji (sobota, 19.03., od godziny 9:15) w miarę wolnych miejsc.